Beyazıt, Acun'a rakip olacak

‘Gerçekten yapamıyorsanız gelin’

Ünlü şovmen ve sunucu Beyazıt Öztürk, yakın dostu Acun Ilıcalı’ya rakip oluyor. Önceki gün Denizbank’ın düzenlediği basın toplantısında gazetecilerin karşısına geçen Beyaz, yeni projesini anlattı. Beyaz Show’a yeni bir bölümeklediklerini dile getiren Öztürk, Acun Ilıcalı’nın ‘Yetenek Sizsiniz’ programı gibi bir bölüm hazırladıklarını anlattı. Öztürk, “Daha önce şarkı yarışmaları ve dans yarışmaları düzenlendi. Hep yetenekliler ve yapabilenler geldi. Biz tamamen ‘yeteneksizsiniz’ yapacağız. ‘Gerçekten yapamıyorsanız gelin’ diyoruz. Ben de çıkacağım, yapamadığım şeyleri yapmaya çalışacağım. En beceremeyen ve yapamayanları çağırıyoruz. Bizimki gerçekten ‘yeteneksizsiniz’ olacak” diye konuştu.

ALBÜM YOLDA

Beyazıt Öztürk, çıkaracağı pop albümünün hazırlıklarının devam ettiğini belirterek, “Poptan popa fark var. Ben Candan Erçetin, Özdemir Erdoğan, Tanju Okan ve Hümeyra tarzı severim. Müzik kalitesi onlara benzeyebilir. 12 tane şarkı olacak. İki tane de eski şarkı olacak. Özdemir Erdoğan’ın ‘Pervane’ şarkısını okuyacağım, Türkiye’nin önde gelen isimleriyle düet yapacağım. Albümü 14 Şubat Sevgililer Günü’ne yetiştirmek istiyoruz. Beyaz Show’a gelen şarkıcılar, albüm hazırladıklarında çok çalıştıklarını söyler. Meğer albüm çıkaranların gerçekten bir derdi varmış. Yazıkmış onlara gerçekten. İçine girince anlaşılıyor” diye konuştu.

‘BİR JÜRİ OLDUM OLAY OLDU’

‘Yok Böyle Dans’ yarışmasında söylediği “Devamı Discovery Channel’da” sözünü Tarkan’ı eleştirmek için söylemediğini belirten Beyaz, “Acun’un programına bir jüri üyesi olduk, olay oldu. Belgeselle ilgili olay çıktı, o tamamen arkadaşlar arasında yaptığım taklittir. Ben de “Öyle bir şey yapayım” dedim. Bir okudum, altından bambaşka bir şey çıktı. Ben jüri üyesi olamıyorum, kimseyi kıramıyorum çünkü. Tarkan’ın seslendirdiği belgeseli izleyemedim. Konuyla ilgili şeyler okudum sadece. Tarkan’ın belgesel seslendirmesinde bir şey yok. Bir gün belgeselci Tarkan’ı seslendirirse o zaman sorun olabilir” diye espri yaptı.

‘BİR TEK HACİVAT’I İYİ OYNADIM’

Ünlü şovmen “Yeniden oyunculuk yapmayı düşünüyor musunuz?” sorusuna ise “Oyuncukla ilgili keşke yapsam diye derdim olmadı. Sağ olsun teklifler de geldi. Yazın sinema projesi var ama olur mu, bilmem. Oyunculukla ilgili tek adam akıllı onadığım film ‘Hacivat Karagöz’ idi. Başka arkadaşlara sorsanız, ‘Evet oradaki performansı iyiydi, devam etsin’ diyebilir. Bana sorarsanız belki de sadece “Hacivat rolünü iyi oynadım” derim. Benim oyunculuk geçmişim yok. Milletin filmini de mahvetmeyelim” dedi.
Read On

Acun Bu Sefer Baltayı Taşa Vurdu

Zeynep ılıcalı, yapımcı ve sunucu olan 7 yıllık eşi Acun ılıcalı'yı kendisini 20 yaşındaki moda tasarımında okuyan Şeyma Subaşı ile aldattığı iddiasıyla boşanma davası açtı.

iki kız annesi olan Zeynep ılıcalı evlendikten sonra eşinin elde ettiği 50 milyon TL'lik servetinin yarısını talep etti. Zeynep ılıcalı bu büyük dava için Mehmet Ali Erbil'den yüklüce tazminat alan Tuğba Coşkun'un avukatı Altın Mimir ile el sıkıştı. Acun ılıcalı ise Sibel Can'ın boşanma avukatlığını yapan Kezban Hatemi'yle anlaştı.

Kezban Hatemi, oğulları Emir'in velayetini Sibel Can'ın üzerine almayı başarmış, sanatçının "Sulhi Aksüt'ten bir an önce boşanmak istiyorum, onun bir şeyini istemiyorum" demesi üzerine oğluna bin beş yüz lira nafaka bağlatmıştı. Hatemi, hararetli ve hızlı konuşmalarıyla tanınıyor.Altın Mimir ise Erbil'in oğlu Ali Sadi Erbil'in harcamaları için aylık 10 bin TL'lik nafaka, Astoria Kempinski'de 3 milyon dolarlık penthouse daire, Tuğba Coşkun'un oğluyla oturması için 1 milyon dolarlık ev, ve Bodrum'da 1 milyon Dolar değerindeki yazlığın Tuğba Coşkun'a verilmesini sağladı.

Bakalım Zeynep ılıcalı'nın avukatı müvekkilinin eşinden talep ettiği mal varlığının yarısı tutarındaki 25 milyon lirayı Hatemi'ye rağmen Acun ılıcalı'dan koparabilecek mi?
Read On

milyonları ekran başına hapseden küçük sırlar artık star tv'de

Bu yaz Kanal D’de ekrana gelen gençlerin yaşamlarını konu alan gemçlik dizisi “Küçük Sırlar” Star TV’ye transfer oldu.
Sinem Kobal, Burak Özçivit, Merve Boluğur, Kadir Doğulu, İpek Karapınar, Birkan Sokullu’nun başrolleri paylaştığı dizi, seyircisiyle 29 Kasım günü saat 20:00’den itibaren yeni kanalında buluşacak.
Read On

Prenses seyirci karşısında

Çağan Irmak’ın yazıp yönettiği, merakla beklenen “Prensesin Uykusu” adlı sinema filmi bugün vizyona giriyor.

TÜRK sinemasının son yıllarda adından en çok söz ettiren yönetmenlerinden Çağan Irmak’ın yeni filmi “Prensesin Uykusu”, seyirciyle bugün buluşuyor. Başlıca rolleri Çağlar Çorumlu, Sevinç Erbulak, Genco Erkal, Alican Yücesoy, Ayşenil Şamlıoğlu ve Şevval Başpınar’ın üstlendiği film, Türkiye genelinde 33 şehirde, 121 kopyayla vizyona giriyor. Bir kütüphanede memur olarak çalışan Aziz, onun yaşadığı mahalleye taşınan Seçil ve 10 yaşındaki kızı Gizem’in öyküsünü konu alan film, Avrupa’daki sinemaseverlerle de buluşacak. “Prensesin Uykusu”, 25 Kasım’da 44 kopyayla Almanya, Avusturya, İsviçre, Belçika, Hollanda, Danimarka ve Fransa’da gösterime girecek.
Read On

İnsanlar bu tünelin içinden çıkmak istiyorMAHSUN Kırmızıgül, yazıp yönettiği ‘New York’ta Beş Minare' filminin memleketi Diyarbakır'daki galasına katıldı.


Kırmızıgül büyük ilgi görürken filmi izlemeden sinema salonundan ayrıldı. Bölgede 30 yıldan bu yana devam eden çatışmalı ortama değinen Kırmızıgül, “İnsanların çoğu artık 30 yıldır devam eden bu işin gerçekten artık sonuçlanmasını istiyor. İnsanların yüzünde bir acı, keder, hüzün var ve bu tunelin içinden çıkmak istiyorlar” dedi.

Kırmızıgül, senaryosunu yazıp- yönettiği ‘New York'ta Beş Minare' filminin galasına katılmak üzere dün memleketi Diyarbakır'a geldi. Avşar Sinemaları'nda gösterime giren filmi izlemek üzere gelen Kırmızıgül'ü çevik kuvvet polisleri korurken sinemanın olduğu alışveriş merkezinde izdiham oldu. Film öncesi okul arkadaşı olan Sur Belediye Başkanı BDP'li Abdullah Demirbaş ile bir araya gelen Kırmızıgül, eski günleri anarak sohbet etti. Kırmızıgül, gün boyu doğup büyüdüğü Diyarbakır'da gezdiğini ve top oynadığı sokaklarda hemşehrileri ile görüştüğünü belirterek, “Diyarbakır'ı çok değişmiş gördüm. Göç sonrası şehir yoğunluk kazanmış çok sevindirici gelişmeler var. Doğduğum, büyüdüğüm eve gittim, Sur çevresi boşaltılmış çok hoşuma gitti” dedi.

Mahsun Kırmızıgül, ‘Beyaz Melek' filmini Diyarbakır'da çektiğini hatırlatarak, “Orada çalışan bütün arkadaşlarımız Diyarbakır'ın misafirperverliğini hala anlatır.
Burada görüştüğüm insanların çoğu artık 30 yıldır devam eden bu işin gerçekten sonuçlanmasını istiyor. İnsanların yüzünde acı, keder, hüzün var ve bu tünelin içinden çıkmak istiyorlar. İnsanlar bıkmış, umarım biter artık. Bu ülke doğusu ile batısı ile İnsanların artık birşeylerin bitmesini istiyor artık” diye konuştu.
Sur Belediye Başkanı BDP'li Abdullah Demirbaş, kentin tanıtımına katkıda bulunmak için Mahsun Kırmızıgül'den bir film çekmesini rica etti. Kırmızıgül bu teklif üzerine, “Evet, niye olmasın” karşılığını verdi. Daha sonra konuşmasına devam eden Sur Belediye Başkanı Abdullah Demirbaş, “Bu ülkenin ekmek ve su kadar barışa ihtiyacı var. Bu topraklarda barış yetiştikçe, bu ülkede herkese yetecek kadar ekmek de, su da olacaktır” dedi.

Mahsun Kırmızıgül yoğun kalabalıktan dolayı filmini izlemeden alışveriş merkezinden apar topar çıkmak zorunda kaldı.Film Fragmanı

New Yorkta Bes Minare Film Fragmanı Kasım 2010 - GaKKoSeLz
Yükleyen GaKKoSeLz. - Film ve TV kanalındaki diÄ�er videolara göz atınRead On

"Çaresizlikten evlendim"

Bülent Ersoy'la yaptığı evlilikle adını duyuran Armağan Uzun, biten evliliğinin ardından Ersoy'u küplere bindirecek açıklamalar yaptı.

Uzun, Kanaltürk’te yayınlanan “2. Sayfa” programında Ersoy'la neden evlendiğini açıkladı. İddiaya göre Uzun Ersoy'un teklifini çaresizlikten kabul etmiş.
Read On

Gençliğin rol modeli Kenan İmirzalıoğlu

Pazarlama iletişimi dergisi Mediacat, 15-35 yaş arasını kapsayan 'Rol Model Araştırması' ile Türk gençliğinin hangi ünlüleri örnek aldığını ortaya koydu. 13 Eylül-8 Ekim tarihleri arasında 716 kişi ile yapılan anketler sonucunda; 'Ezel' dizisinin yıldızı Kenan İmirzalıoğlu, 'örnek alınan kişiler' listesinin zirvesine yerleşti. Yakışıklı oyuncu, geçtiğimiz yıl da 'Türkiye'nin en çok beğenilen ve davranışları örnek alınan ünlüsü' seçilmişti.

Read On

Mehmet Ali Erbil'den şaşırtan karar

Star TV ekranlarında yayınlanan Çarkıfelek programında canlı yayında 'Mum Söndü' gafı yapan Mehmet Ali Erbil, Ocak ayında ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

Hürriyet'ten Ömür Gedik'e konuşan ve yaptırdığı ankette yüzde 87 oranında destek bulan Erbil, 'Aldığımız sonuçlara göre halkın yüzde 87'sinin bu konudaki düşüncesi hâlâ benim lehimde. Bu son olayı atlatmış olmamda samimiyet, düzgün duruş ve en önemlisi seyircinin bana inanmış olması önemli rol oynadı.' diyor.

Read On

Hande Yener çıldıracak


Önder Bekensir'in mekanının açılışında küs olduğu Hande Yener'in eski sevgilisiyle kanka oldu.

Demet Akalın'ın "ev sahibesi" olduğu gecede Elif Güvendik, Burak Özçivit, Kadir Doğulu, Merve Oflaz, Gülşah Saraçoğlu ve Gamze Topuz gibi isimler de vardı. Etiler'deki mekanın ortağı olan Önder Bekensir mekanı "Monoton Hayatınıza Işık Saçmaya Geliyoruz" diyerek tanımlıyor.
Read On

"ÇÖPÇÜ" OLMAK İSTİYORDU “MÜZİSYEN” OLDU!.. OZAN DOĞULU KARDEŞİ KENAN DOĞULU’NUN ÇOCUKLUK HAYALİNİ ANLATTI!..


Esin Görür ve Yasemin Şefik'in hazırlayıp sunduğu PAL FM’deki 3'ü1 arada programına  Ozan Doğulu konuk oldu!..

Çocukluğunda bilgisayar mühendisi olmak istediğini söyleyen Ozan Doğulu, "Kenan'da çöpçü olmak istiyordu. Evin camından sadece onları görebiliyordu. Bu yüzden hep çöpçü olmak istiyorum derdi..."açıklamasını yaptı!..
Read On

“SENARİSTLER RUH HASTASI POLEMİĞİ!..” MİLLETVEKİLİ HALİDE İNCEKARA’NIN “FATMAGÜL’ÜN SUÇU NE?” VE “YAPRAK DÖKÜMÜ” SENARİSTLERİNİ HEDEF ALAN SÖZLERİNE YANIT GELDİ!.. İŞTE DETAYLAR!..Yaprak Dökümü ve Fatmagül’ün Suçu Ne? dizilerinin senaristlerinin yanıtı şöyle:
Sayın milletvekilinin, dizi senaryo yazarları ve özellikle bizim hakkımızdaki tıbbi teşhisini hayretler içinde ve büyük bir üzüntüyle öğrendik. Bu; hakaret ederek, sopa göstererek sindirmeye çalışmanın son noktasıdır. Bu hakaret ne yazık ki, çok önemli bir kurumun başkanı olan, bir milletvekilinin ağzından talihsizlikle çıkmıştır diye düşünmek istiyoruz.

“Ruh hastaları, şuur altındaki sapıklıkları yazarak kitleleri etkiliyorlar.” cümleleri bir kurumun başkanının, bir milletvekilinin kendi ülkesinin sanatçısına bakışını gösterir.

Bu hakaret karşısında ne yapmamız gerektiğini bilemiyoruz. Kanunların bizi “bir milletvekiline” karşı nasıl koruyacağı konusunu araştıracağız tabi ki. Bu hakarete sessiz kalmayacağız. “Altı korumayla geziyorlar” cümlesini hele hiç anlamış değiliz. Niye korumayla gezelim, niye biz hedef olalım, neden veya kimlerden çekinip korkalım?

Biz yaptığımız işle gurur duyuyoruz. Evet dizilerimiz son yıllarda Arap Yarımadasında, Avrupa’nın çeşitli ülkelerinde  ve  Azerbaycan’da büyük bir ilgiyle izleniyor.  Senaryolaştırdığımız kitap yurt dışında da en çok satanlar listesine giriyor, ülkenin tanıtımına büyük katkıda bulunuyor.

Yineliyorum, bundan büyük gurur duyuyoruz. Bu başarıyla övünüleceği ve bu tanıtıma destek olunacağı yerde “bu dizileri izlemeyin” denilmesi, dizileri yazan sanatçılar için ruh hastası, sapık bilinçaltlarındaki sapkınlıkları empoze ediyorlar cümlelerinin kurulması  hayrete düşürücüdür.

Biz, daha da acıklı, daha da çaresiz durumların, her gün üçüncü sayfalarda yer aldığı gerçek hikâyelerin dramını senaryolaştırıyoruz. Bizce yetkililerin, bu olayların faillerinin peşine düşmesi ve bu olayların mağdurlarına destek olması ve bu konuları kamuoyunda yüksek sesle söyleyenlerin yanında olması gerekir.

Akıl sağlığımız da ruh sağlığımız da yerindedir. Sapıklık ve sapkınlık içinde değiliz

Kamuoyuna duyurulur.
Read On

BAYRAM TRAFİĞİNE TAKILAN DİVA, TİCARİ TAKSİDE İŞTE BÖYLE GÖRÜNTÜLENDİ!..


Bülten Ersoy ilk kez takside görüntülendi!...
Bayram trafiğine takılan Ersoy dakikalarca City’s’in önünde bekledi.
Kurban Bayramı’nı Bodrum’da geçireceğini belirten Ersoy, ticari taksiyle hava alanının yolunu tuttu!..
Read On

'Bayram'ın kralı Serdar Ortaç


Kurban Bayramı’nın yaklaşması sanat dünyasını hareketlendirdi. Ünlü yıldızlar Kıbrıs ve Antalya’da sahne alıp tatilcileri coşturacaklar. Kış aylarında müşteri çekmeyi hedefleyen Afyon’daki termal oteller de galalar yaparak isimlerini duyurma çabasındalar. Birçok ünlü isim bu bayramı Afyon’daki termal otellerde sahne alarak geçirecek. Tabii bayramın bol yıldızlı ili her zaman olduğu gibi yine Antalya olacak. Tarkan, İbrahim Tatlıses, Kenan Doğulu ve Funda Arar gibi sanatçılar Antalya’da tatilcileri coşturacak.
Serdar Ortaç (475 bin)
17 Kasım Kıbrıs Merit Hotel, 19 Kasım Belek Spice Hotel ve 20 Kasım’da Kıbrıs Cratos Hotel’de sahne alacak. Ortaç ilk iki konserden 175 Kıbrıs’taki konserden ise 125 bin lira alacak.
Ebru Gündeş (300 bin)
16 Kasım’da Dalaman Hilton ve 18 Kasım’da Kıbrıs Bafra Kaya Artemis Hotel’de olacak. Konser başına 150 bin lira alacak sanatçı 2 konserden 300 bin lira kazanacak.
Tarkan (225 bin)
20 Kasım’da Antalya Mardan Palace’ta sahnealacak. Megastar bu gece için 225 bin TL alacak.
Kenan Doğulu (150 bin)
20 Kasım’da Antalya Titanic Hotel’de olacak. Sanatçının ücreti 150 bin TL.
Ajda Pekkan (150 bin)
17 Kasım Kıbrıs Cratos Hotel’de...Süperstar bir gecede 150 bin TL kazanacak.
Funda Arar (70 bin)
19 Kasım’da Antalya Rixos Sungate Hotel’de olacak. Arar 70 bin TL kazanacak.
Linet (35 bin)
19 Kasım Afyon İkbal Hotel’de tatilcilerle buluşacak. Konserden alacağı rakam
35 bin TL.
KİM NEREDE NE KADAR KAZANACAK?
İbrahim Tatlıses ......17 Kasım ....Antalya Rixos Sungate Hotel ..120 bin TL
19 Kasım ....Dalaman Hilton Resort ..........120 bin TL
Mustafa Ceceli........18 Kasım ....Antalya Rixos Sungate Hotel ..35 bin TL
Sertab Erener ........16 Kasım ....Belek Rixos Premium............60 bin TL
ENBE Orkestrası ......18 Kasım ....Belek Rixos Premium............35 bin TL
Ziynet Sali ............17 Kasım ....Antalya Titanic Hotel ............45 bin TL
Volkan Konak. ........18 Kasım ....Antalya Titanic Hotel ............80 bin TL
Gökhan Tepe ..........19 Kasım ....Antalya Titanic Hotel ............30 bin TL
Zara ....................17 Kasım ....Antalya Sueno Hotel ............30 bin TL
Altay ....................18 Kasım ....Antalya Sueno Hotel ............30 bin TL
Cenk Eren ..............17 Kasım ....Lara Miracle Resort ..............40 bin TL
Fatih Ürek..............18 Kasım ....Lara Miracle Resort ..............40 bin TL
Nalan ..................19 Kasım ....Lara Miracle Resont..............25 bin TL
Tuğba Ekinci ..........18 Kasım ....Kıbrıs Salamis Bay Hotel........25 bin TL
Nazan Öncel ..........20 Kasım ....Kıbrıs Salamis Bay Hotel........65 bin TL
Eda–Metin Özülkü ....17 Kasım ....Afyon Termal Park Hotel ........20 bin TL
Coşkun Sabah ........20 Kasım ....Afyon Termal Park Hotel ........15 bin TL
Nükhet Duru ..........19 Kasım ....Afyon Korel Termal Hotel ......35 bin TL
Sıla. ....................19 Kasım ....Afyon Oruçoğlu Resort ..........40 bin TL
Nadide Sultan.........17 Kasım ....Afyon Oruçoğlu Resort ..........20 bin TL
Gülşen..................19 Kasım ....Büyük Abant Oteli ................50 bin TL
İzel ......................17 Kasım ....Abant Palace ......................30 bin TL
Burcu Güneş ..........19 Kasım ....Bursa Almira Hotel ..............25 bin TL
Işın Karaca ............16 Kasım ....Antalya Rixos Sungate Hotel ..30 bin TL
Read On

Sinem Kobal'a Destek Ebru Akel'den Geldi!


Küçük Sırlar dizisinde "Biricik" karakteriyle oyunculuğu beğeni toplayan Ebru Akel, Arda Turan'ın sette SinemKobal'a uyguladığı, erkek rol arkadaşıyla yakınlaşma yasağı hakkında konuştu.
Bugün'ün haberinde belirtildiğine göre, oyunculuğun katı kurallarla beslenecek bir şey olmadığını belirten Akel, Sinem Kobal ve Arda Turan cephesinde çıkan haberler hakkında,
Read On

Sinan Akçıl'dan Açıklama Var! 13/11/10 12:39 Sinan Akçıl Hande Yener ile çıkan dedikodulara açıklık getirdi!


Çıkan dedikodulara ve iddialara Sinan Akçıl sessiz kalamadı. Yaptığı yazılı açıklamayla Akçıl bu iddialara son noktayı koydu.
Sinan Akçıl, çıkan son haberlerle ilgili olarak şu açıklamayı gönderdi:
"Son günlerde şahsım ve artık geçmişte kalmış ilişkim hakkında ortaya atılan ve gereksiz yere kamuoyunu meşgul eden sayısız haberlerden sonra bu açıklamayı yapma gereği hissediyorum.
Özellikle bugün Habertürk Gazetesi’nde bahsi geçen şiddeti sınırsız, asılsız dedikodunun gerçekle ne yakından ne ortadan ne de uzaktan hiçbir alakası yoktur ve olamaz.
Böyle bir ahlak anlayışı ne yazdığım sayısız şarkıya ne de beni seven insanların sevgisine yakışmaz.
Olayda bahsi geçen Hande Yener’in de bu şekilde bir iftirayla karşı karşıya bırakılması ayrıca inanılmaz vahim bir durumdur.
Ben sustukça olayların ucu olmayan yerlere çekilmesi düşündürücüdür. Sonuç olarak benim için kendi isteğimin de doğruluğunda Sayın Hadise Açıkgöz ile yaşadığım 2 yıllık sayfa tamamen kapanmıştır.
Müzik yolum tek ışığımdır ve karanlık senaryolar bu ışığın gölgesinde bile kalamaz. Hassaslığıma, hassasiyetinizi tekrar rica ederek saygılarımı sunarım.
Sinan AKÇIL"
Read On

Gülben Ergen: Nihat Tarkan'dan Daha Yakışıklı!


Gülben Ergen, twitter sayfasında ilginç bir karşılaştırmayla hayranlarını da şaşırttı.
Nihat Odabaşı’nı Tarkan’dan daha yakışıklı bulduğunu "Şimdi Tarkan'ın Öp Öp' klibini izledim. Smokinli halini çok beğendim ve karar verdim; bence Nihat OdabaşıTarkan'dan daha yakışıklı. Ciddiyim" notuyla twitter sayfasından ifade eden Gülben Ergen’e hayranlarından yanıt gecikmedi.
Takipçilerinden biri Ergen’in bu tespitine, “"Kibariye de sizden güzel. Ciddiyim!” diye cevap verdi.
Siz de Gülben Ergen'e katılıyor musunuz? Sizce Nihat mı yoksa Tarkan mı daha yakışıklı, ne dersiniz?

Read On

Fatih Ürek: Zeki Müren’in Ruhu Bende! 16/11/10 00:17 Zeki Müren’in hayranı olduğunu söyledi!


Hafta sonu Kıbrıs’ta konser veren Fatih Ürek, Zeki Müren’e olan hayranlığını Milliyet'e anlattı!
Gazetecilerin sorularını cevaplayan Ürek, şunları kaydetti:“Çocukluğumda Zeki Bey bir gün bizim eve gelecek, kapı çaldığında annem kapıyı açacak ve o sanat güneşi karşımda evden içeri girecek. İşte böyle büyüdüm. Hep düşleriyle. Müren’in ruhu hep benimleydi. Şimdiki zamanın Müren’iyim. Karakterimiz de benziyor. Taptığım bir insana neden bakışlarım ve tipim benzemesin. Michael Jackson olmak istemiyorum ama bir Zeki Müren olabilirsem mutlu ölebilirim.”
Read On

Yok böyle bir dans yarışmasında Metin Arolat talihsiz bir kaza sonucu yarışmadan ayrılmak zorunda kaldı. Sandalyeye çarpan sanatçının bacak lifleri kopunca hem yarışmaya veda etmek zorunda kaldı hem de 2 hafta boyu yürümesi yasaklandı.

Metin Arolat yarışmanın hemen başında yaralanmasına rağmen dans etmeye devam etmekle kalmadı, yarışmanın sonuna kadar da çektiği acıları izleyicilere hissettirmemeye çalıştı.

Yarışmada sonrasında apar topar hastaneye götürülen yakışıklı popçunun sol baldırında lif kopmalarına rastlandı. Geceyi hastanede geçiren Arolat’a doktorlar 2 hafta yürümeyi yasakladı.
Read On

Doğan görünümlü şahin'e tazminat

Manken Şebnem Schaefer’a “Doğan görünümlü şahin” diyerek yayın yoluyla hakaret ettikleri iddiasıyla yargılanan internet sitesi gecce.com’un sorumlu yazı işleri müdürü Mustafa Edirnelioğlu ve yazının sahibi Mehmet Yusuf Sarışın, 2 bin 100 lira para ve beş yıl denetim cezasına çarptırıldı.

"BENİ YANLIŞ TANITMAKTADIR"
Şebnem Schaefer, “Sitede yayınlanan yazı birçok insan tarafından okunmakta ve beni yanlış tanıtmaktadır. Doğru olmayan şeyleri, hakaret içerikli şeyleri yansıtmaktadır. Bu nedenle şikâyetçiyim” diye ifade vermişti.

Read On

Küfürlü kolyesiyle çocukların karşısında

Rihanna, ilkokul öğrencisi hayranları ile buluştu ama boynunda kolye dikkatlerden kaçmadı...

ABD’nin New York kentinde ilkokul öğrencisi hayranları ile buluşan şarkıcı Rihanna’nın boynundaki “F..k You” (s.... git) kolyesi dikkat çekti. Rihanna’nın bu kolye boynundayken çocuklarla fotoğraf çektirmiş olması ailelerden tepki gördü. 22 yaşındaki şarkıcının boynundaki büyük harflerle küfrün yazıldığı kolye “ilkokul öğrencileri ile bir araya gelecekken takılmaması gereken” bir aksesuvar olarak nitelendirildi.
Read On

Canlı yayında skandalEkranda kurulan "reyting tezgahını" örtbas edilmeye çalışılsa da yönetmenin kurduğu tezgah ortaya bakın nasıl çıktı..


Deniz Feneri'nin bir dönem ekran yüzü olan Uğur Arslan ile sanatçı Songül Karlı'nın Fox TV'de hazırlayıp sunduğu "Su Gibi" adlı evlilik programında adaylar kavga etti, yalanlar bu kez ortalığa saçıldı. Arslan, ekranda kurulan "reyting tezgahını" örtbas etmeye çalışsa da adaylar susmadı ve yönetmenin kurduğu tezgahın tamamını anlatıverdi.

ARSLAN SUSTURMAYA ÇALIŞTI AMA NAFİLE

Programda tantanayı çıkaran şey ise Ali Bey'in kendisinden oldukça küçük olan Huri Hanım'a kendisini istemediğini söylediği sözleri oldu. Ali Bey'in bu çıkışına sinirlenen Huri Hanım, programa yönetmenin isteği üzerine çıktığını söyleyerek, "Ali Bey ben de sizi istemiyorum. Yönetmen bana talip ol dedi. Hani tantana olsun... Reyting olsun..." diyerek programdaki kurulan çirkin tezgahı açıklayıverdi.

NE YAPTIN HURİ HANIM!

Huri Hanım'ın Ali Bey'in kulağına eğilerek söylediği bu sözler ekrana yansıyınca Arslan ve Karlı büyük şaşkınlık yaşadı. Bu sözler üzerine şaşıran Arslan, apartopar söze girerek "Huri Hanım bunları konuşmayın yani. Bunları görüşmeodasında konuşursunuz." diyerek yaşanan rezaleti örtbas etmeye çalıştı,

Read On

İlk kez birlikte sahnedeler!

Bir dünya starı olan Anastacia'yı Kuzey Kıbrıs'a getirip muhteşem bir konser verdiren Cratos Premium Hotel dün gece bir ilke daha imza attı…14 Kasım gecesi Port Cratos'ta konser veren Serdar Ortaç'ı izlemeye gelenler arasındaki Orhan Gencebay 20 yıl aradan sonra ilk kez sahne alan sanatçı ile muhteşem bir düet yaptı.
Dinlemeye geldiği bir sanatçının sahnesinden rol çalmamak gibi bir prensibi olan Orhan Gencebay Serdar Ortaç ile birlikte "Batsın Bu Dünya" , "Yazıklar Olsun'' ve "Hor Görme Garibi" isimli çok sevilen şarkılarını seslendirdi. Hayatarkadaşı Sevim Emre'nin sağlık sorunları nedeniyle şarkı söylemesini istememesi bile Orhan Baba'yı etkilemedi. Gencebay uzun süre ayakta alkışlandı.
20 Kasım gecesi yine Port Cratos'ta konser verecek olan Serdar Ortaç yaklaşık 3 saat sahnede kaldı. Sanatçı sonalbüm parçalarının yanı sıra "Karabiberim, Yaz Yağmuru ve Beni Unut" gibi en sevilen şarkılarını seslendirirdi. Serdar Ortaç konseri dans gösterileri ve sahne şovu izleyicilerden tam not aldı. Konser muhteşem havai fişek gösterileri ve Serdar Ortaç'ın Cratos Premium için özel olarak yaptığı şarkıyı söylemesi ile son buldu.
Muhteşem konseri izleyenler arasında işadamı Mehmet Ali Yılmaz, Orhan Gencebay - Sevim Emre, Oya Aydoğan, Süreyya Yalçın ve sevgilisi Tugay Gökkaya, Talip Öztürk, Perran Kutman, Leyla Bilginel, Seval Birinci, Mehmet Ali Açılmış ve ailesi, Murat - Tanya Bozoğlu  ve cemiyet hayatının ünlü isimleri vardı…
Bu gece de Dünyanın en büyük enstrümanlarından oluşan "MASS ENSEMBLE SHOW" ve dünyanın en iyi keman virtüözü "PAPA DUKE" ilk kez aynı sahnede PORT CRATOS'ta…

Serdar Ortaç- Kabahat by Aluxton
Yükleyen Aluxton69. - DiÄ�er müzik videolarına göz atın.


Orhan Gencebay Batsın Bu Dünya Orjinal Klibi.
Yükleyen kralorhangencebaycom. - Yüksek çözünürlüklü video keyfini yaÅ�ayın!
Read On

Beyaz'dan 'şaşırtan' gaf!

Kanal D'de Beyaz Show programıyla yıllardır ekranda olan ünlü şovmen Beyazıt Öztürk, gaf klasiklerine bir yenisini daha ekledi.


Beyazıt Öztürk, elleri olmadığı için ayaklarıyla tablolar yapan ressamı stüdyodan uğurlarken şöyle dedi:
"Ellerine, yüreğine sağlık!.."

Read On

KKTC'de büyük rezalet


Rumların baskılarına aldırmadan KKTC'ye konser vermeye giden Anastacia, ülkeye girişte VIP'ten geçirilmedi.


Kıbrıslı Rumların "Kuzey Kıbrıs işgal altında, oraya gidersen can güvenliğin olmaz" diye tehdit ettiği Amerikalı ünlü şarkıcı Anastacia, KKTC'de VIP'den geçemedi. Girne Cratos Premium Otel yöneticilerinin Anastacia'yı VIP'den geçirmek istemesine KKTC yönetimi karşı çıktı. Ünlü sanatçı da, normal yolcuların kullandığı bölümden ülkeye girişyaptı.

Read On

İşte Ezel'in yeni sevgilisi


"Ezel" dizisiyle son dönemde adından en çok bahsedilen oyuncuların başında gelen Kenan İmirzalıoğlu'nun sevgilisi ortaya çıktı."Ezel" dizisiyle son dönemde adından en çok bahsedilen oyuncuların başında gelen Kenan İmirzalıoğlu'nun Merve isimli üniversiteli bir genç kızla aşk yaşadığı öne sürülüyor.
İmirzalıoğlu geçen yazın başında Zeynep Beşerler'den ayrıldıktan sonra özel hayatıyla gündeme gelmemeye özen gösteriyordu.

Read On

Ünlü Şarkıcı Nişanlandı

Seksi şarkıcı Jessica Simpson mutluluğu Amerikan futbolu oyuncusu Eric Johnson'da buldu.


Aktris-şarkıcı Jessica Simpson, uzun süredir birlikte olduğu Amerikan futbolu oyuncusu Eric Johnson ile nişanlandı. Simpson, daha önce de uzun süre birlikte olduğu şarkıcı eşi Nick Lachey ile dünya evine girmiş ancak bu evlilik olaylı bir şekilde son bulmuştu.
Jessica Simpson - Take My Breath Away
Yükleyen Mplay. - DiÄ�er müzik videolarına göz atın.
Read On

Taylor Swift - Canlı Performans

 Taylor Swift 2006 yılında kendi adını taşıyan albümünden çıkan ilk tekli "Tim McGraw" ile Amerikan country müzik listesinde altı numaraya kadar yükseldi. İlk albümü Taylor Swift RIAA tarafından multi-platin ile sertifikalandırıldı. 2008'de çıkan ikinci albümü Fearless'ten beş tekli çıkaran Swift, bu teklilerden "Love Story"nin Amerikan müzik listesinde dört numaraya kadar yükselmesiyle ilk kez bu listede ilk beşte yer alma başarısını gösterdi. Ardından aynı albümdeki "You Belong with Me" adlı eseriyle, ABD'de iki numaraya kadar yükseldi. Bu şarkının video klibi2009 MTV Video Müzik Ödülleri'nde en iyi kadın videosu seçildi. 2010 yılında yapılan 52. Grammy Ödülleri'nden önce, sekiz dalda adaylık elde eden sanatçı, bu ödüllerden "En İyi Albüm" de dahil olmak üzere dördünü elde ederek kayda değer bir başarı gösterdi. Read On

Fettah Can... “ATİYE’YE YAZIK OLACAK!”


Fettah Can; "Eurovision önemli bir platform olsaydı Madonna, Usher, Beyonce, Rolling Stones, U2 gibi isimleri de görürdük" dedi.

Son yılların zivedeki bestelerin sahibi Fettah Can yeni albümü “Hazine” ve projelerini Radyo Klas’ta Michael Show’a anlattı.

Sevilen besteleri “Yalnızlık” , “Özledim” , “ Işıklı Yol”un besteleniş hikayelerini anlatan Fettah Can albüm yapma fikrinin daha önceden var olduğunu, normalde besteci kimliği ön plana gelmeden önce şarkıcılık yaptığını açıkladı.

Michael Kuyucu’nun kendisine “Eurovision’a Bu bestelerinden birini yollaman istense hangisini yollarsın ?” sorması üzerine Fettah Can “hiç birini Eurovision’a yollamazdım” dedi. Fettah Can, şarkıların yarışmasına karşı olduğunu söylediği programda Eurovision şarkı yarışmasına da karşı olduğunu açıkladı. Sanatçı, Eurovision önemli bir platform olsaydı Madonna, Usher, Beyonce, Rolling Stones, U2 gibi isimleri de görürdük. Son 10 yılda gördünüz mü? Ben görmedim diye konuştu. Türkiye’den Atiye’nin öncelikli aday gösterildiğini vurgulayan sanatçı, “Atiye’nin ses ve yorumunu beğeniyorum ama yerinde olsam birkaç sene daha beklerdim. Malum yarışmadan sonra katılan sanatçıların kariyerleri eskisi kadar parlak devam etmiyor.” Şeklinde açıklamalar yaptı.

Fettah Can, kamuoyunda “Bir daha Hande Yener’e beste vermeyeceğim” şeklinde açıklamasının dolaşması konusunda ise, bu konuda yanlış anlaşıldığını Hande Yener’le çok uzun bir çalışma periyodu yaşadığını bundan da büyük bir mutluluk duyduğunu söyledi. Fettah Can, Michael Kuyucu ’ya “BenElektronik Müzik Sevmiyorum” diyerek Hande Yener’le her zaman çalışmaktan büyük mutluluk duyacağını ama onun elektronik müzik tarzındaki çalışmalarda beste vermekten çekineceğini söylediğini bu konuda kendisinin yanlış anlaşıldığını açıkladı.

Fettah Can’ın “Özledim” “Hazine” ve “Duvar” adlı bestelerinin Yunanistan’da Mazonakis’in kısa bir süreönce yayınlanan albümünde Yunanca sözlerle yorumlanmasının da konuşulduğu Michael Show’da dinleyiciler Türkiye’de ilk kez Fettah Can’a ait Özledim ( Murat Boz ) ‘in Yunanca versiyonunu dinleme şansını da yakaladı.
Read On

Ferhat Göçer... ŞANGHAY’DA ÇİNCE SÖYLEDİ!


Ferhat Göçer, Çin’in Şanghay kentinde düzenlenen Ankara Günleri kapsamında iki gün üst üste Türk ve Çinliler’den oluşan izleyicilerin karşısına çıktı. 

Şanghay’ın en ünlü opera sahnesi olan Shangai Oriental Art Center’da, Ankara-Şanghay Kültür Günleri’nin açılış konserini veren Ferhat Göçer, Türkçe şarkılarla başladığı programına aryalar, bir Çin prensesinin hikayesini anlatan Nessun Dorma ve sonrasında Orta Anadolu türküleri, 10. Yıl Marşı’yla devam etti.

Ferhat Göçer’in Çinli izleyenleri için hazırladığı bir sürpriz de vardı. Göçer, salonu dolduran 1000 kişilik Çinli müziksever için Çin’in en sevilen ve bilinen klasik şarkılarından Mo Li Hua’yı (Yasemin Çiçeği) Çince seslendirdi.

Tüm salonun eşlik ettiği parçayı genel istek üzerine finalde tekrar okuyan Göçer salonu dolduranlar tarafından ayakta alkışlandı.

Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin milletvekilleri, Belediye Meclis Üyeleri, bürokrat, kültür grupları ve gazetecilerden oluşan 115 kişilik bir ekiple Çin’e gelen Ferhat Göçer’in ikinci konseri heykelleriyle ünlü Changsou Park’ta yapıldı.

Çince şarkıyı müzisyen şoföründen öğrendi.

Şanghay’da yapılan Ankara Günleri’nde sahneye çıkan Ferhat Göçer, Çin’in en sevilen şarkısı Mo Li Hua’yı, Şanghay seyahati sırasında kendisine eşlik eden şoförü Lou Yu Ling’den öğrendi. Şarkının sözlerinin ve notalarını hazırlayıp Ferhat Göçer’e getiren Lou, Göçer’in provasında da ona eşlik etti.


Ferhat göçer üzüm
Yükleyen mehmet_han. - Video klipler, sanatçı röportajları, konserler ve çok daha fazlası.
Read On

Orhan Gencebay... "ÜLKEMDEN UTANIYORUM"Orhan Gencebay müzik camiasında deprem etkisi yaratacak açıklamaları sivridilli.com adlı internet sitesİ Genel Yayın Koordinatörü Ozzy’e yaptı.

Müzik sektöründe yaşananları magazinsel olarak izlendiğini kaydeden Orhan Gencebay sektörün rakamsal durumunun içler acısı olduğunu belirterek acı dolu tablodan bahsetti “ Türkiye’de müzik sektörü çökmüştür. Üretim durma safhasına gelmiştir. Bu ülkenin ayıbıdır. Bunun sebebi birinci derecede korsanlık ikinci derecede insanlıktır. Türkiye korsan üretim konusunda diğer ülkelerden daha yukarıda olduğu için ülkemden utanıyorum.”

Konunun hassasiyeti doğrultusunda oldukça ciddi konuşan Orhan Gencebay sözlerine şöyle devam etti “ Türkiye’de yılda ortalama 500-600 tane albüm çıkıyor. Bu İngiltre’de 26 bin Amerika’da ise 33 bin adettir. İşte bu rakamlar gerçeği yansıtıyor. Sektörün çöküşünün belgesidir. Medya magazinsel haberler yaparken rakamsal haberleri es geçiyor.Bunun sebebi besteci beste yapmak istemiyor.Bir tek müzik alanında değil güzel sanatların her alanı korsanla savaşıyor.Türkiye’de 270 milyon albüm tüketilmesi gerekirken 5 milyon albüm tüketiliyor. İnternetten 3 milyar indirme olacakken yasal olarak 15 milyon indiriliyor.Gelişmiş ülkelerde bu böyle değil.İnternetten yasal yolların dışında indirilen müzik film ve diğer şeyler anında tespit edilip o kişinin IP numarasından yeri tespit ediliyor ve o kişiye para cezası gönderiliyor.Bunu bir daha yaparsa daha ağır cezalar veriliyor.Amerika,Fransa ve İngiltre’de Sarkosky adıyla bilinen yasada kişiler biliyorlar ki eğer ben bunu yasal olmadan alırsam bu hırsızlıktır.Bunun önemine saygı duymayan insan insan değildir.”

“Türkiye’de 26 meslek birliği var.Bunların birleşmesi için sağlanan 5846 nolu yasadan kimsenin haberi yok.Kavgaların olmasından rahatsızım. Bazıları bir şeylerin düzelmesini istemeyebilir.Çünkü Telif alacak birileri varsa Telif verecek birileri de var.Bu yasanın çıkmasından rahatsız olacak birimler de olacaktır. Her şeyin yeni çıkacak yasa ile yoluna gireceğine inanıyorum” dedi… 
Read On

Lara'dan yeni albüm: "Yolla"Türk pop müziğinin başarılı yorumcusu Lara'nın "IŞIK", "ADAM GİBİ ADAM" ve "YADİGAR"dan sonraki 4. stüdyo çalışması, Ozan Video etiketiyle Kasım ayında müzik severlerin beğenisine sunuluyor...
Dans yeteneğini vokal performansı ile birleştirerek, kendi yarattığı stilin tartışılmasız tek ismi olan Lara, bu yıl yeniden müzik kariyerinde yeni bir sayfa açıyor.
3 şarkıdan oluşan maxi singleda yer alan şarkılarda Aşkın Tuna, Lara, Ümit Kuzer, Erhan Bayrak, Yıldıray Gürgen ve Murat Güneş gibi müzisyenlerin imzası bulunuyor. Ünlü balaban sanatçısı Alihan Samedov'un eşlik ettiği projenin oluşum süreci 1 yıl sürdü.
İsa Kotan'ın prodüktör, Lara'nında süpervizör olduğu singleda, müzikal direktörlüğü Lara ve Erhan Bayrak birlikte yaptılar. Kayıt ve mix aşamasını Yıldıray Gürgen, Martin Cru Spencer, Orkun Üstündağ ve Özer Yener'in üstlendiği çalışma, gerek soundu gerekse sözleri açısından Lara'nın kariyeri açısından en olgun çalışması.
Yolla'nın ilk video klibi, sözleri Aşkın Tuna'ya müziği Lara'ya ait maxi single ile aynı adı taşıyan şarkıya, Tamer Aydoğdu yönetmenliğinde 40 kişilik bir ekibin 18 saat süren çalışması sonucunda çekildi.
Read On